pátek 23. března 2012

Můj názor : Nevinné

Autor : Sara Shepard
Serie: Roztomilé malé lhářky
Díl: druhý
Originál : Flawless
Anotace : Spencer přebrala kluka vlastní sestře. Aria sní o učiteli angličtiny. Emily se zakoukala do holky, co je na škole nová. Maya je… víc než jen kamarádka. A Hanna je schopná zvracet, jen aby byla stále krásná. Společné mají nejedno tajemství, jenže… to nejhorší je příšerné. A pravda nesmí vyjít najevo.Proč bych měla mlčet? Zasloužily by si pykat. Každé zmuchlané psaníčko a každá podivná zpráva přichází ode mne. Já roztomilým malým lhářkám srazím hřebínek. Věřte mi. Vím toho na nich dost, abych je pohřbila zaživa.Můj názor
(neobsahuje spoilery)

Kniha navazuje na první díl přesně tam,kde skončil. Holky jsou po pohřbu a mluví o "A".V další chvíli se ale rozejdou a hodně velkou část knihy tráví odděleně.Musím říct,že mě to trochu překvapilo,protože jsem si myslela a trochu i doufala,že k sobě zase najdou cestu a budou spolu trávit o něco víc času. Ale ono to bylo – alespoň mě se zdálo- přesně naopak.

Nemůžu říct kterou z holek jsem si oblíbila nejvíc. Každá je hodně rozdílná a každá má vlastnosti, které mi vadí. Nejvíc jsem se ztotožnila s Hannou a se Spencer. Ty dvě jsou mi asi nejbližší.
Opět tam bylo pár flashbacků s Alison a musím říct,že ji bych teda za kamarádku nechtěla.

Příběh,stejně jako v prvním díle plyne hezky rychle a čím dál tím víc se zamotává. "A" hází holkám pod nohy čím dál víc klacků a nadělává jim problémy jak ve škole tak doma.

Roztomilé malé lhářky je moje oblíbená knižní série,protože děj se mi zdá zajímavý a originální.Nutí vás přemýšlet co se stane dál,kdo co udělal,jaké má kdo tajemství a co skrývá.
Ale hlavní věc nad kterou se zamyslíte. Kdo je "A"?
Podle mě zasloužených 5 hvězdiček.

Žádné komentáře:

Okomentovat